اولین آموزشها در کلاس من

سلام دوستان و همراهان عزیز

 مختصری از فعالیتهای دانش آموزانم رو مشاهده بفرمائید. خوشحال می شم مثل همیشه با نظرات و ایده های عالی و جذابتون من رو همراهی بفرمائید.

آغاز سال تحصیلی جدید  

صفی که در جلو تصویر قرار دارد دانش آموزان کلاس اولی من هستند .و این اولین روز تشریف فرمایی آنها به دبستان در روز شکوفه هاست.

این هم عکس دسته جمعی دانش آموزان گلم در کلاس اول (١) . می بینید چقدر ماه و دوست داشتنی هستند خدا حفظشون کنه انشاا... .تصویر آقای نیما کرمی نماینده محترم کلاسمون رو با کارت در گردنش می تونید مشاهده بفرمائید .  تصویری جلویی  آقا پسر گلم آریا عالی محمودی است که اخیرا به اهواز نقل مکان کردند. (لباس مشکی )

آموزش مفهوم چپ و راست

در زنگ ریاضی برای آموزش و تشخیص دست راست و چپ به دست همه دانش آموزانم دستبند افتخاری درس ریاضی رو گره زدم . چقدر پسرام اون روز عکس العملشون جالب و متفاوت بود . بعضی از اونها چه کارای جالبی با این دستبندها انجام می دادند. هنوز بیشترشون این دستبند رو به دستشون دارند .

دانش آموزانم با استفاده از تصاویر مختلف جهت های راست و چپ را یاد می گیرند .البته همه آموزشهای یاد شده در قالب بازی و سرگرمی انجام می شود.

 

/ 23 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
تایماز

با سلام از وبلاگتان دیدن کردیم واز زحمات بی دریغ و صادقانه جنابعالی کمال تشکر وقدردانی داریم

تایماز

خانم معلم دوست دارم به نظر شما من چپ دستم یا راست دست؟!

aypara , doctor114 , sifalaw

سلام دوست عزیز، وبلاگ خوبی دارید اگر تمایل به استفاده هدایای مطهرونی پاتوق مطهرونی ها دارید بر روی لینک ما کلیک کنید امید که لطفتان شامل حالمان شود

عرفان رشیدی

معلم عزیزم خیلی خوشحال شدم که پیغام منو خوندیدوجواب دادید فکر نمی کردم که جوابمو بدید[گل [گل][اضطراب][گل]]

امین آهوچهر

سلام معلم عزیزم من ازهمه زحمتهایی که برام میکشین تشکر میکنم,به اندازه تموم ستاره های آسمون دوستتون دارم.

آهوچهر

سلاممعلم گرامی من خلاقیت وتوانایی های شما را میستایم وخرسندم که فرزندم افتخار شاگردی چنین استاد توانا و مبتکری را دارد.امیدوارم که فرزندم چنان کند که لایق عواطف وتلاشهای بی شایبه شما باشد.

آرشام

خانم معلم سلام من شما را خیلی دوست دارم تا دنیا هست شما را دوست دارم من خیلی خوشحالم که امسال پیش شما هستم من سعی می کنم مشق هایم را خیلی خوب بنویسم [ماچ][قلب][خداحافظ]

اهرمیان

با سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات بی پایان شما

سعید(آموزگارپایه اول

سلام همکارگرامی وبلاگ خوبی دارین ازوبلاگ ماهم نگاهی بندازین درصورت تمایل تبادل لینک میکنیم باتشکر