برپایی مراسم جشن قرآن

 سلام جشن قرآن به مناسبت آغاز این درس در سالن مدرسه و با حضور مدیریت محترم و دانش آموزان با شکوه خاصی برگزار شد. از همکاری کلیه والدین عزیز در برپایی این مراسم تشکر می کنم. اما از سرکار خانم خواجه زاده مادر کیارش جان و سرکار خانم دهقان مادر امیر علی عزیز و سر کار خانم جوکار مادر امیر حسین نازنین که در تهیه و تدارک این مراسم زحمات زیادی متحمل شدند تشکر و قدردانی می کنم. ایشان با سلیقه و تلاش فراوان در اجرای هر چه بهتر جشن کمک شایانی انجام دادند . هر چند زبان تصویر از بیان زیبایی کارهایشان قاصر است اما گوشه هایی از همکاری بسیار عالی و محبت بی دریغ ایشان را می توانید ملاحظه بفرمائید.

مراسم با صلوات حضار و با ورود چند نفر از دانش آموزان در حالی که قرآن و شمع و ظرف اسپند در دست  به محل مراسم می آمدند آغاز گردید .در ادامه مراسم با تلاوت قرآن و خواندن دسته جمعی سرود ملی و سخنرانی مدیریت محترم دبستان آغاز شد.نیما کرمی عزیز متنی را به زیبایی برای جمع خواندند. بعد عکس دسته جمعی و اهدا هدایا همراه با یک شاخه گل زیبا و در پایان پذیرایی برنامه صورت پذیرفت. تصاویری که ملاحظه می فرمائید گوشه هایی از مراسم را نشان می دهد.

امیدوارم که به همه پسرانم خوش گذشته باشد.و خاطره خوشی از این جشن داشته باشند. 

مثل همیشه منتظر نظرات و پیشنهادات خوب شما دوستان و بزرگواران هستم.

/ 33 نظر / 20 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آهوچهر

آموزگار گرامی سرکار خانم فلاحی باسلام.قرارگرفتن خبروگزارش برگزاری جشن قرآن کلاس شما که نتیجه تلاش وزحمات وافر شمادرزمینه تعلیم و تربیت هرچه بهتر دانش آموزانتان میباشد راصمیمانه تبریک می گویم.

آهوچهر

آموزگار گرامی سرکار خانم فلاحی باسلام.قرارگرفتن خبروگزارش برگزاری جشن قرآن کلاس شمادرسایت وزارت آموزش و پرورش که نتیجه تلاش وزحمات وافر شمادرزمینه تعلیم و تربیت هرچه بهتر دانش آموزانتان میباشد راصمیمانه تبریک می گویم.

مادر عرفان رشیدی

باسلام وخسته نباشیدو تبریک این روز عزیز به شمامعلم گرامی وکوشا امیدوارم هرروزتان عید باشد باتشکر فراوان بخاطر زحمات شما عزیز در روز جشن میلاد امام هشتم و آشنایی بچه ها با این روز فراموش نشدنی از اینکه بنده نتوانستم شمارا در این جشن کمک ویاری کنم بسیار شرمنده ام .امروز عرفان تا به خانه رسید گفت مامان منو میبری مشهد ؟ چون خانم معلممان خیلی چیز در مورد مشهد بهمون گفته دوست دارم بریم همه جاهایی که خانم گفته ببینم خلاصه سرتون رو درد نمی ارم تاچند ساعت عرفان تو حال وهوای مشهد سیر میکرد. تمام عکسها رو دیدیم واقعا" دست شما درد نکنه وخسته نباشید [گل]

پدر و مادر تایماز

سرکار خانم فلاحی با سلام اکنون که مسئولیت تعلیم و تربیت و راهبری جمعی از فرزندان عزیز این مرزوبوم را به گرمی پذیرا شدید,چه زیباست عمرتان را صرف و وقف ایمانی می کنید که بنیان فکری وفرهنگی آنها شده وفرداها روشنفکران,متخصصین و سازندگان فرهنگ و جامعه ما خواهند گردید. پس زحمات شما را ارج می نهیم و در انتظار موفقیت های روز افزونتان می مانیم.ا

زنده بودی

سلام.صمیمانه از زحمات شما سپاسگذارم و از خداوند منان برای شما آرزوی موفقیت دارم. مادر امیر حسین سرتلیان

خانم اقایی

سلام خانم فلاحی زیارت قبول . خدا وکیلی هم عشق دارید به بچه ها . هم وب زیبایی دارید . این عکس ها رو چطوری درست می کنید و میذارید اینجا به این زیابی و قشنگی . راهنمایی بفرمایید ممنون میشم .

خانم اقایی

سلام خانم فلاحی زیارت قبول . خدا وکیلی هم عشق دارید به بچه ها . هم وب زیبایی دارید . این عکس ها رو چطوری درست می کنید و میذارید اینجا به این زیابی و قشنگی . راهنمایی بفرمایید ممنون میشم .

مادر محمد رضا حسینی

سلام خانم فلاحی خسته نباشی ، می خواستم بدانم املاء را از کتاب بخوانیم میگرید یا از کتاب بنوسیم و آیا مارا در اطلاع می گذارید؟ موفق و مؤید در تمام امور زندگی به خصوص تعلیم وتربیت منتظر پاسخ شما دبیر عزیز هستم.

امیر حسین جوکار

سلام خانم معلم مهربونم اندازه همه گلهای دنیا دوستت دارم [گل][ماچ][ماچ][ماچ]

مادر بزرگ امیرحسین جوکار

با عرض سلام خدمت بهترین معلم دنیا زمانی فکر می کردم که مامان امیر حسین در کلاس اول بهترین معلم و داشته ولی امشب با دیدن وبلاگ زحمات بینهایت شما خوشحال شدم که امیر حسین هم بهترین معلم کلاس اول را دارد با آرزوی سلامتی و موفقیت [ماچ]